"Değer Katan Yaratıcı Çözümler"

teslimat-ve-kargo

Teslimat & Kargo

Nakliye maliyeti ne kadardır?

Uygulanan tüm indirimler düşüldükten sonra sipariş tutarınız 100 TL ve üzeri olduğunda kargo ücreti alınmamaktadır. 99 TL’ nin altında kalan siparişleriniz için kargo ücreti 9,90 TL' dir. Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde ise sipariş tutarından bağımsız olarak 8 TL ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 8 TL, kargo ücreti olan 9,90 TL'den bağımsızdır. Kapıda ödeme hizmet bedeli siparişinizin tutarı veya kargo ücreti ödenip ödenmemesine bağlı değildir, ayrı bir hizmet olarak alınmakta ve siparişe yansıtılmaktadır.


 

Teslimat ne kadar sürer?

Sipariş gönderildikten sonra size ulaşması bulunduğunuz şehre göre farklılık gösterse de genel olarak 3 iş günüdür. Ürünler genellikle sabah 9:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında teslim edilir.

Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluklar nedeniyle, teslimatlar beklenenden uzun sürebilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


 

Hangi dağıtım şirketini kullanıyorsunuz?

Türkiye’de Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.


 

Siparişim teslim edildiğinde evde yoksam ne oluyor?

Siparişiniz size şahsen teslim edilecek ya da komşunuza bırakılacaktır. Sevkiyat adresinde siz yoksanız ve siparişiniz başkasına bırakılırsa, size siparişinizin kime bırakıldığına dair yazılı bir mesaj bırakılacaktır. Siparişi bırakacak hiç kimse olmadığı durumlarda, 7 gün içinde kendinizin gidip paketinizi alabileceğiniz noktaya dair bir not bırakılacaktır. Ürünlerinizi teslim almaya giderken tanımlama amacıyla, kargo firmasının size bıraktığı notu yanınızda bulundurmanız gereklidir.

30 desi üzerindeki kargolar iş güvenliği nedeniyle, kargo firmaları tarafından bina giriş kapısına kadar teslim edilmektedir. Kata teslimat, kargo personelinin insiyatifindedir.


 

Teslimat adresi ile fatura adresi farklı olabilir mi?

Evet. Siparişinizi tamamlarken "adres bilgisi" bölümüne geldiğinizde "başka adrese gönder" seçeneğini seçerek uygun adresinizi giriniz.